21 otázek na mě, asi TAG?!

Ahoj vášniví čtenáři mého blogu, ano vím že vás moc není, možná nikdo, vzhledem k tomu, že jsem chtěl něco napsat a nevěděl jsem co, tak jsem se rozhodl někde okopírovat pár otázek na mě a odpovědět na ně. Začínáme.

 

 1. Jsi po někom (známém) pojmenován? – Ne, jmenuji se Jiří a ve skutečnosti jsem se měl asi jmenovat Josef, protože se toto jméno docela dlouho dědilo ze strany otce, ale naši si naštěstí řekli, že se na Josefa mohou vykašlat a dali mi jiné jméno.
 2. Kdy jsi naposledy plakal? – Zde bych chtěl uvést dva případy, protože to beru, jako jednu věc. To starší byl zatím asi můj nejhorší a nejsmutnější zážitek v životě, bylo to v půlce ledna tohoto roku v nemocnici, kde ležel táta v umělém spánku a doktoři nám víceméně zavolali ať se s ním jdeme rozloučit, protože umíral. Podruhé to bylo tento týden (11. nebo 12. 2016) a bylo to kvůli vzpomínce na tuto událost.
 3. Máš děti? – Ne
 4. Pokud by jsi byl jiná osoba, byl bys kamarád, jako tato osoba? – Rozhodně ano! Vzhledem k tomu, že mám pouze pár opravdových přátel a jejich myšlenkové směry, pochody apod. jsou mi velice blízké, tak bych byl určitě přítel.
 5. Používáš často ironii a sarkasmus? – Ano. Někdy až moc nadbytečně, ale to pouze u osob, které se mi vážně protiví.
 6. Skákal jsi někdy bungee-jumping? – Ne a nejspíš kvůli mému vrozenému strachu z výšek ani nebudu v budoucnu zkoušet.
 7. Jaké jsou tvé oblíbené cereálie? – Vepřový steak, ale vážně, když už, tak Cini Minis, bohužel nedávno jsem je zkusil a chuť už není co bývala.
 8. Které věci si na lidech všímáš, jako první? – Z fyzického hlediska jsou to nohy a z duševního otevřenost.
 9. Jaká je barva tvých očí? – *divám se do zrcadla* Mno taková vyblitá zeleno hnědá?! Jsem chlap, neumím pojmenovat víc, jak šestnáct barev.
 10. Hororové filmy nebo komedie? – Oboje, důležitá je řemeslná a důmyslná kvalita filmu, nudné lekačky a (s)prosté vtipy mě neohromí.
 11. Oblíbený pach? – Vanilka, skořice, santalové dřevo, jasmín, čaj, kouř z udírny.
 12. Léto nebo zima? – Léto, pokud není víc, jak 24 stupňů. Popřípadě i zima, ale bez zamračené, šedivě ocelové oblohy.
 13. PC nebo televize? – PC, jsem ajťák a televizi nesleduji již několik let, protože tam fakt nic hodnotného není.
 14. Kdy jsi byl nejdál od domova? – Hmm, kilometrově asi jako dítě na dovolené ve Španělsku, duševně, když jsem ztratil/zapomněl klíče od domu a musel jsem čekat několik hodin, než někdo přijde domů, ano to jsem byl také dítě.
 15. Máš nějaký zvláštní talent? – Často a úspěšně dělám lidem psychologa, protože dokáži pochopit stav a pochody mysli ostatních.
 16. Kde jsi se narodil? – V České republice, konkrétně to byla porodnice v Olomouci.
 17. Jaké jsou tvé koníčky? – Záhadologie, mystika, sci-fi, průzkum konspiračních teorií a v neposlední řadě vše IT related.
 18. Máš nějaké domácí mazlíčky? – V současné době nikoliv, avšak v průběhu života jsem měl, pejska (německý ovčák), andulky, křečka, pískomily, cvrčky a hada (užovka korálová).
 19. Oblíbený film? – Fíha, seznam je hooodně obrovský, ale pokud mám vypíchnout pouze jeden, tak Pí od Darrena Aronofskyho (neumím moc skloňovat cizí jména)
 20. Máš nějaké sourozence? – Ano, starší sestru.
 21. Co chceš dělat, až vyrosteš? – Mno je mi pětadvacet, ale budiž. Cokoliv co mě bude činit skutečně šťastným, ale to dělám pořád.

One thought on “21 otázek na mě, asi TAG?!

 1. Zajímavý blog a hezké články, asi se sem budu vracet 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..